E-book zdarma

10 TIPŮ, jak vám mohou 
influenceři pomoci 
s růstem podnikání…

aneb rádce, jak aplikovat influencer marketing v Čechách

Mockup e book final
0 let práce s influencery
Více jak 0 kampaní

All inclusive služby

S čím vám e-book
pomůže?

E-book je komplexním průvodcem pro každého, kdo se zajímá o využití influencer marketingu pro růst a úspěch své značky.

Zjistíte, jak můžete efektivně použit influencery k dosažení známosti vaší značky a prodejům.

Naučíte se, jak identifikovat, a vybírat správné influencery.

Zjistíte, jak plánovat s influencery kampaně, aby bylo dosaženo maximálního výsledku.

Získáte právní a etické informace ke spolupráci s influencery.

Naučíte, jak měřit výsledky kampaní.

lucka v kresle

Proč
jsem e-book napsala

Nemám ráda podvody!

Přistupovat k influencer marketingu s marketingovou osvětou a vytvořit pro vás e-book na toto téma považuji za skvělý nápad, který má mnoho přínosů. Sdílením svých poznatků a zkušeností chci zvýšit povědomí o tom, jak by měla správná spolupráce s influencery vypadat. Chci přispět ke k vzdělávání trhu v Čechách o influencer marketingu, což pomůže zlepšit celkovou kvalitu a efektivitu této marketingové strategie, kterou považuji za revoluční. ale především informováním podnikatelů o tom, jak pracovat s influencery a jaké výsledky očekávat, pomohu předcházet situacím, kdy firmy vynaloží peníze na influencer marketing bez adekvátního výsledku.

Mým motivem k sepsání tohoto e-boku byla totiž vlastní zkušenost. Doslova mě štvalo, že za mnou chodili podnikatelé a firmy, kteří dali nějakému infuencerovi 5.000,- Kč nebo 25.000,- Kč, a on poustl jeden příspěvek s propagací produktu nebo služby, a tím to haslo. Přestal komunikovat, dosah nulový, výsledek žádný. Proto jsem se před 5 lety začala o influencer marketing zajímat. Studovala jsme hlavně v zahraničí a začala se svými klienty nastavovat systém spolupráce s influencery. Dnes nás jen tak ledajaký influencer neoklame, a to bylo mým cílem! Jakou zkušenost máte s influencery vy? Napište mi na sociálních sítích.

Ten pravý rádce
pro najití klíčového influencera!

E-book „10 TIPŮ, jak vám mohou influenceři pomoci s růstem podnikání…aneb rádce, jak aplikovat influencer marketing v Čechách“ poskytuje praktické rady, jak influencer marketing efektivně využít. To může pomoci podnikatelům a firmám lépe rozumět a využívat právě tento typ marketingu.

Mockup e book final
Group 142248 min

O autorce
Lucie Navara

Je specialistkou na social media marketing a influencer marketing,  a maminkou dvouleté holčičky. Vystudovala Ostravskou univerzitu v Ostravě, kde i 2 roky působila v rámci Ph.D. studia. Cenné zkušenosti s psaním ovšem získala už v rámci redakční činnosti pro Třebíčský zpravodaj, Horácké noviny, ČRo Region, mediální dům COMPUTER MEDIA, a časopis ROZHRANÍ, a to v letech 2003 až 2013. Ty obohatila o přednášející činnost na Ostravské univerzitě v Ostravě v letech 2010 – 2012. V současnosti přednáší na vlastních workshopech a webinářích. Je také častým hostem na inspirativních setkáních a školeních, kde sdílí své znalosti a zkušenosti s širokou škálou účastníků. Moderuje podnikatelský klub Smart Network, kde se propojují profesionálové v podnikatelské komunitě.

S 15letou praxí a více než 500 úspěšnými projekty pomáhá podnikatelům a firmám být vidět a dosahovat reklamních výsledků do 30 dnů! Nejenže je vášnivou podnikatelkou, ale také hrdou maminkou, která na svoji holčičku čekala 10 let, což jí dává jedinečný pohled na život a práci. 

Podílela se na vzniku publikace “European Developments and the Social Professions”. Jako první v ČR vedla blog o neplodnosti, a přispěla svým příběhem do publikace “Rakovina v rodině”.

Jako social media marketing manager mám na starosti vytváření, plánování a realizaci obsahových strategií na sociálních sítích (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube a LinkedIn), a výkonnostních kampaní na Facebooku, Instagramu, Googlu a Skliku. Brutální kombinace těchto kampaní pomáhá značkám zazářit a oslovit publikum. Jako influencer manager má na starosti pomáhat značkám efektivně spolupracovat s influencery a dosahovat požadovaných marketingových cílů. 

Její osobní a profesionální zkušenosti se prolínají a posilují její přístup k práci, přinášejí do ní hlubší empatii a odhodlání.

Co říkají klienti?

Napište mi přímo zde!

Sledujte mně na sociálních sítích:


Rozjeďte léto s výhodou!

Získejte 2+1 měsíc správy sociálních sítí ZDARMA!

0